Premium-New-Mobility Lease-Paris 16Th-2 Bedrooms

  • 50 μ²

Το διαμέρισμα Premium-New-Mobility Lease-Paris 16Th-2 Bedrooms με 2 υπνοδωμάτια επίσης απέχει 500 μέτρα από τον σιδηροδρομικό σταθμό Avenue du President Kennedy.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

Το διαμέρισμα βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, 5 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Jasmin.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Premium-New-Mobility Lease-Paris 16Th-2 Bedrooms
Livinparis - Luxury Ac 4 Bedrooms Auteuil Eiffel I
Τιμή μόνο για κινητά

Livinparis - Luxury Ac 4 Bedrooms Auteuil Eiffel I

9.5
Εξαιρετικό 14 σχόλια
95 μ από το κατάλυμα
USD 1086 USD 977
ανά νύχτα
Apartment 3Br - 10P - Passy - Eiffel Tower
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment 3Br - 10P - Passy - Eiffel Tower

483 μ από το κατάλυμα
USD 442 USD 398
ανά νύχτα
Studio Paris Montmorency
Τιμή μόνο για κινητά

Studio Paris Montmorency

8.9
Έξοχο 59 σχόλια
835 μ από το κατάλυμα
USD 166 USD 149
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Montparnasse
    3,6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Premium-New-Mobility Lease-Paris 16Th-2 Bedrooms;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Premium-New-Mobility Lease-Paris 16Th-2 Bedrooms περιλαμβάνουν Μουσείο Μπουρντέλ, Εκθεσιακό Κέντρο Paris Expo Porte de Versailles καθώς και Σταντ Ζαν-Μπουέν.
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα Premium-New-Mobility Lease-Paris 16Th-2 Bedrooms προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Premium-New-Mobility Lease-Paris 16Th-2 Bedrooms περιλαμβάνουν Le Recepteur και Cravan και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Το διαμέρισμα Premium-New-Mobility Lease-Paris 16Th-2 Bedrooms έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, το διαμέρισμα Premium-New-Mobility Lease-Paris 16Th-2 Bedrooms προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Montparnasse
    3,6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Premium-New-Mobility Lease-Paris 16Th-2 Bedrooms

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο